Maximálně spokojený zákazník s kvalitou i termínem, který se k nám rád vrací ...

Firma a její historie

Budova firmy

Firma byla založena v roce 1992. Od samého počátku se zabývá výrobou atypického nábytku. Začátky byly nelehké, ale přesto firma svojí snahou o maximální uspokojení zákazníka dosáhla svého vzestupu. V zakázkové výrobě jsme schopni realizovat výrobu nábytku od malých dodávek interiérů přes jednotlivou kusovou výrobu až po komplexní realizace velkých ucelených zakázek.

Co děláme

Svoji výrobou nábytku vybavujeme interiéry v oblasti finančních ustavů, hotelů, restaurací a vináren, od malých kanceláří až po velkoprostorové. Samozřejmě nezapomínáme na jednotlivé občany, kterým jsme realizovali řady nábytků do kuchyní, obývacích pokojů, předsíní, ložnic, ale i koupelen. Nedílnou součástí naší výroby je vlastní architektonický návrh, který je rozhodujícím faktorem pro kvalitní a dobře zrealizovaný interiér, neboť vlastní návrh plně vychazí z maximálních možností vlastní výroby.

Rovněž firma spolupracuje a je schopna realizovat externí architektonické návrhy v interiérové tvorbě.

Naše vybavení

Dnešní nábytkovou produkci vyrábíme na moderních dřevoobráběcích strojích a to i v některých případech počítačem řízených. Na těchto strojích dosahujeme vysoké kvality, včetně vysoké produktivity práce.